hakkımızda

KURUMSAL

 
 
Hakkımızda; (Kurumsal)
 
Albayrak Demir Çelik’in temelleri 1980 yılında, İşletme Onursal Başkanı ve Kurucusu Kudret ALBAYRAK öncülüğünde atıldı.
 
Albayrak Demir Çelik, ‘Anadolu’nun her yerine bağlanan köprü olma’ vizyonu ile varlığını geleceğe taşıyacak 6 şube ile Anadolu’nun 81 iline ve bağlı ilçelerine hizmet vererek 200’den fazla çalışanı ile işletme faaliyetlerini sürdürüyor.
 
Sürekli ve istikrarlı büyüme hedefiyle çıktığı yolda, yaratıcı, güvenli, çevre dostu teknoloji ve uygulamaları kullanarak zamanın gerisinde kalmayan bir şirket profili oluşturan Albayrak Demir Çelik, Anadolu’nun önde gelen firmaları ile gerçekleştirdiği iş birlikleri ile faaliyetlerine değer katıyor.
 
Çevreye ve insana olan duyarlılığını da ön planda tutarak,

Yönetiminin ve süreçlerinin temelindeki kavramların ve yaklaşımların çoğunun en küçük biriminden en büyük organizasyonuna kadar her noktasının kendine ilke edindiği temel değerleri yaşatarak ulaşıyor. Bunlar;

* Güven ve Sadakat
* Topluma ve çevreye duyarlı olma
* Müşteri ihtiyaçlarına odaklı olma
* İnsan odaklı olmak
* Bilgiye ve teknolojiye öncelik vermektir.

İnsan Kaynakları Politikası
 
Temel değerlerimiz olan Sadakat ve Güven’i esas alarak tüm çalışanlarımız arasında uyum ve ilişkilerin eşit ve adil yaklaşımla sürdürülmesi; çalışanların ve organizasyonun sürekli gelişimi, Performans Ölçütlerinin ve çalışanların stratejik hedeflerinin örtüşmesi, örgüt kültürünü sürekli geliştirmek ve öğrenen organizasyonu oluşturmak, İnsan Kaynakları Stratejimiz ve Politikamızdır.